Ердоган назвав безвідповідальними заяви про вторгнення в Україну

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
03 Лютого 2022, 18:35
Асіф АлієвQHA
03 Лютого 2022, 18:35

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган після підписання низки угод з президентом України Володимиром Зеленським назвав безвідповідальними сценарії окупації України

Як передає QIRIM.News, Ердоган заявив, що його візит припав на «чутливий період».

 «На жаль, деякі зроблені  безвідповідальні заяви, опубліковані сценарії окупації виснажують Україну та український народ. Я зі схваленням сприймаю меседжі українських посадовців і в першу чергу – пана президента, які містять здоровий глузд і ставлять діалог на перше місце»,- сказав він.

Зазначимо, турецького лідера під час візиту супроводжують дружина Еміне Ердоган, міністр довкілля, містобудування та зміни клімату Мурат Курум, глава МЗС Мевлют Чавушоглу, міністр енергетики та природних ресурсів Фатіх Донмез, міністр молоді та спорту Мехмет Мухаррем Касапоглу, міністр промисловості та технологій Мустафа Варанк, представник правлячої Партії справедливості та розвитку Омер Челік, голова Управління оборонпрому при Адміністрації президента Ісмаїл Демір, голова Управління у зв'язках Адміністрації президента Фахреттін Алтун та прес-секретар президента Ібрагім Калин.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський подякував Ердогану за ініціативу стати посередником між Україною та Росією на шляху до завершення війни.

Своєю чергою, президент Туреччини  після підписання низки угод з президентом України  заявив, що його країна підтримує суверенітет України включно з Кримом.

Сьогодні, 3 лютого президенти України та Туреччини підписали низку угод, зокрема Зону вільної торгівлі. Як передає журналіст QIRIM.News, лідери обох держав також підписали угоду про співробітництво у сфері молоді та спорту, про співробітництво у оборонній, авіаційні і космічних галузях, співробітництво у сфері високих технологій та інші.