Ердоган обговорить із Зеленським можливість переговорів із Путіним — CNN Turk

Новини України та світу
Ярослава Саєнко
18 Серпня 2022, 12:01
Ярослава Саєнко
18 Серпня 2022, 12:01

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган на зустрічі у Львові обговорюватиме з президентом Володимиром Зеленським можливість прямих переговорів з російським диктатором Володимиром Путіним. Про це повідомляє турецький канал CNN Turk.

Видання повідомило, що нібито напередодні саміту Зеленського, Ердогана та генерального секретаря ООН Антоніу Гутерріша у Львові "спостерігається, що Росія готова пом'якшувати свою жорстку позицію" у питанні прямих переговорів глави Кремля та українського президента.

Журналісти заявили з посиланням на неназвані джерела у рф про те, що Путін нібито натякнув на переговорах з Ердоганом 5 серпня, що може зустрітися із Зеленським.

Тепер, щоб зупинити війну, російська сторона заявила: "По-перше, лідери можуть обговорити та визначити дорожню карту. Потім делегації можуть розпочати роботу з втілення цієї дорожньої карти у життя, – зазначили на каналі.

Як повідомляли QIRIM.News, до України приїдуть Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган і Генсек ООН Антоніу Мануел де Олівейра Гутерреш.