Ердоган: обмін полоненими між Росією та Україною є важливим кроком до припинення війни

Новини України та світу
Ліна Тимошина
22 Вересня 2022, 15:19
Ліна Тимошина
22 Вересня 2022, 15:19

Обмін полоненими між Україною та Росією, який відбувся 21 вересня, є важливим кроком до припинення війни. Про це заявив Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган в інтерв'ю журналістам у Нью-Йорку за результатами візиту в США, повідомляє "Українська правда" з посиланням на Hürriyet.

Ердоган заявив, що обмін полоненими, який відбувся за посередництва Туреччини, є важливим кроком на шляху до завершення війни, і що його зусилля щодо встановлення миру між Росією та Україною тривають.

Він подякував президенту Росії Володимиру Путіну та президенту України Володимиру Зеленському за те, що вони зробили можливим обмін полоненими.

Я також хотів би подякувати всім моїм друзям, які доклали зусиль у цьому процесі, - сказав Ердоган.

Як повідомлялиQIRIM.News, 21 вересня у рамках обміну вдалося звільнити 205 громадян України, зокрема, захисників "Азовсталі".

Як повідомляли QIRIM.News, Президент України Володимир Зеленський заявив, що п’ять командирів полку “Азов”, які були звільнені у рамках обміну, перебуватимуть у Туреччині до кінця війни. Це передбачено домовленостями, досягнутими раніше з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом.