Ескалація на Донбасі почалася з новим політичним сезоном – Жданов

Новини України та світу
Анна Артемова
15 Вересня 2021, 12:13
Анна Артемова
15 Вересня 2021, 12:13

Конфронтація на Донбасі почалася синхронно з початком політичного сезону в Україні. Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов в ексклюзивному коментарі «Кримським новинам».

Зараз у нас конфронтація, обстріли, втрати. У нас почався політичний сезон, відкрилася сесія Верховної Ради, і на Донбасі, як за помахом чарівної палички, у нас почалися обстріли і втрати, – зазначив Жданов.

За його словами, для України надзвичайно важливо, щоб українська влада на рівні держави та закону визнала агресію Російської Федерації на території нашої держави.  

Ми самі (українська влада – ред.) не хочемо офіційно визнати присутність російських військ. І окупацію Російською Федерацією, – додав він.

Нагадаємо, обстріли з боку окупантів 11-12 вересня, як заявив керівник української сторони Спільного центру з контролю та координації Олександр Апполонов, стали одними із наймасштабніших за останні 5 років. 

А за минулу добу внаслідок ворожого вогню в зоні проведення Операції об’єднаних сил один українській військовослужбовець отримав вогнепальне осколкове поранення.