Федеральний уряд Німеччини виділить 200 мільйонів євро постраждалим від повені

Новини України та світу
Ірина Требунських
21 Липня 2021, 17:14
Ірина Требунських
21 Липня 2021, 17:14

Німеччина виділить допомогу розміром у 200 мільйонів євро для територій, які постраждали через повінь. Про це міністр фінансів Олаф Шольц заявив після засідання уряду сьогодні, 21 липня, передає Deutsche Welle.

Уряд у Берліні ухвалив великий пакет надзвичайних заходів для відновлення регіонів країни, які постраждали від повеней.

Раніше політики зазначали, що загальний розмір пакету допомоги має скласти 400 млн євро, половину з яких мали виділити рішенням федерального уряду, а решта мала надійти від федеральних земель.

У Німеччині також розглядають питання щодо отримання допомоги з Фонду солідарності Євросоюзу.

Канцлерка Ангела Меркель під час перебування у місті Бад-Мюнстерайфель, яке опинилося у в епіцентрі негоди, пообіцяла, що федеральний уряд працюватиме якомога швидше, щоб надати допомогу в спустошені райони, де деякі жертви буквально «залишилися без нічого, окрім власне одягу на тілі».

За останніми даними, внаслідок нещодавньої повені на заході Німеччини загинуло щонайменше 170 людей. Ще понад тисячу людей наразі вважаються зниклими безвісти.

«Кримські новини» інформували про наслідки негоди в західній частині Німеччини. Ангела Меркель назвала 15 липня днем, «сповненим страху, зневіри, страждань, адже сотні тисяч людей раптово зіткнулися з катастрофою».