Фонд Національного Добробуту Криму і Координаційний центр Меджлісу у Львові відправили машину для захисників України в Чернігові

Новини України та світу
Ліна Тимошина
12 Квітня 2022, 12:29
Фото: сторінка Фейсбук Рустема Умєрова
Ліна Тимошина
12 Квітня 2022, 12:29

Фонд Національного Добробуту Криму і Координаційний центр Меджлісу у Львові відправили машину для захисників України в Чернігові. Про це повідомив народний депутат України, Рустем Умєров на сторінці у Фейсбук.

Дякую нашій команді Фонду Національного Добробуту Криму і Координаційного центру Меджлісу у Львові за оперативну організацію, перефарбування та логістику автомобіля зі Львова в Чернігів. Велика подяка хлопцям з автосервісу Тарасу Лисому, Олексію Дятлову, Роману Тершаковцю, Мар’яну Тюхтію та Андрію Фединяку за допомогу з фарбуванням, - написав Умєров.

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні
Фото: сторінка Фейсбук Рустема Умєрова

Також депутат зазначив, що дорогою завезли бронежилети, генератори, а також необхідні продукти людям в селі Чайки, Київської області.

Як повідомляли QIRIM.News, Координаційний центр Меджлісу у Львові відправив тепловізори підрозділам Національної гвардії України, кільком підрозділам ЗСУ та ГУР Міноборони України.

Як повідомляли QIRIM.News, Координаційний центр Меджлісу у Львові передав 20 генераторів військовим у Київській, Херсонській та Дніпропетровській областях.

Як повідомляли QIRIM.News, раніше Координаційний центр Меджлісу у Львові отримав допомогу для подальшої передачі українським бійцям ЗСУ у Миколаєві.

Як повідомляли QIRIM.News, Координаційний центр Меджлісу у Львові доставив гуманітарну допомогу для фонду "Матері і дитя" міста Рівне.

Як писали QIRIM.News, 13 березня Координаційний центр Меджлісу у Львові відправив до Туреччини 50 людей з України.