Фонд Національного Добробуту Криму разом із Координаційним центром Меджлісу та іншими фондами передали допомогу жителям Херсону

Новини України та світу
Ліна Тимошина
04 Травня 2023, 09:20
Фото: Facebook/Lenur Mambet
Ліна Тимошина
04 Травня 2023, 09:20

Фонд Національного Добробуту Криму разом із Координаційним центром Меджлісу з гуманітарних питань та іншими фондами передали допомогу жителям Херсону.

Про це повідомив голова Фонду Національного Добробуту Криму Ленур Мамбетов у Facebook.

Сьогодні ми в Херсоні, спільно з Координаційним центром Меджлісу з гуманітарних питань, Фондом Національного Добробуту Криму, Birlik Center, ASTEM Foundation привезли допомогу нашим мешканцям у Херсоні - генератори, підгузки для дорослих і дітей та ковдри. Сподіваюся, скоро поїдемо на лівий берег також, - сказав Мамбетов.

На зображенні може бути: 2 людини та текст
Фото: Facebook/Lenur Mambet

У дописі він зазначив, що гуманітарну допомогу передали благодійному фонду "Добра Справа" - для подальшого розподілу серед жителів Херсонської області.

На зображенні може бути: 2 людини та фургон
Фото: Facebook/Lenur Mambet
На зображенні може бути: 2 людини та текст
Фото: Facebook/Lenur Mambet

Як повідомляли QIRIM.News, Координаційний центр Меджлісу з гуманітарних питань передав гуманітарну допомогу від Фонду Національного Добробуту Криму до КНП "Київська міська клінічна лікарня 1".

Як повідомляли QIRIM.News, у квітні 2023 року Координаційний центр Меджлісу з гуманітарних питань разом з благодійним фондом Evkaf Ukraine реалізував проєкт підтримки мусульман України, ініційований і забезпечений міжнародною благодійною організацією Hasene, яка постійно підтримує Україну в складні часи.

Як писали QIRIM.News, Координаційний центр Меджлісу з гуманітарних питань разом з Evkaf Ukraine здійснили передачу продуктових наборів для мусульман України з нагоди священного місяця Рамадан від міжнародної благодійної організації «Hasene».

Нагадаємо, також Координаційний центр Меджлісу з гуманітарних питань передав допомогу Науково-практичному центру профілактичної та клінічної медицини у м. Києві - ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС, де функціонують пологовий будинок і реабілітаційний центр, в якому обслуговуються, в тому числі внутрішньо переміщені особи. Крім того, Координаційний центр Меджлісу з гуманітарних питань передав гуманітарну допомогу Інституту серця МОЗ України.