«ФСБ має всі можливості сфабрикувати кримінальні справи», — адвокат Полозов про обшук та затримання Нарімана Аметова

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
17 Грудня 2021, 14:25
Асіф АлієвQHA
17 Грудня 2021, 14:25

У ФСБ є всі можливості сфабрикувати та фальсифікувати кримінальні справи, чим вони займаються щодо кримських татар.

Так прокоментував QIRIM.News обшук та затримання у місті Старий Крим кримського татарина Нарімана Аметова адвокат Микола Полозов.

Він зазначив, що суть кримінальних справ щодо кримських татар полягає не в тому, щоб встановити якусь істину запобігти або розкрити злочин, а в тиску на них.

«Ці кримінальні справи — політичний інструмент колонізації Криму, тиск на кримських татар, спроби їх залякати та витіснити з Криму», - сказав він.

Адвокат вказав на те, що у справі про диверсію у селі Перевальне, за якою проходять перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял та брати Ахтемові міститься вказівка ​​на невстановлених осіб.

«Я вважаю, що затримання та обшуки, які проводяться останніми днями, пов'язані з провадженням слідчих дій щодо цих осіб», - сказав він.

Раніше правозахисниця Лутфіє Зудієва повідомила, що дії силовиків щодо обшуку в будинку кримського татарина Нарімана Аметова були пов'язані зі слідством у справі про підрив газопроводу.

Як повідомляли QIRIM.News,17 грудня з самого ранку в місті Старий Крим пройшов обшук у будинку кримського татарина Нарімана Аметова.

Нагадаємо, вранці 14 грудня російські силовики провели обшук у будинку кримських татар у селищі міського типу Приморський, поблизу Феодосії та затримали 23-річного молодого чоловіка Куртумера Чалгозова. Того ж вечора його відпустили додому.