ФСБ затримала чергового жителя окупованого Сімферополя нібито за «публічні заклики до екстремізму»

Новини України та світу
Ліна Тимошина
03 Лютого 2023, 11:18
Ліна Тимошина
03 Лютого 2023, 11:18

Співробітники ФСБ в окупованому Криму затримали 50-річного жителя Сімферополя нібито за "заклики до вбивства поліцейських".

Про це повідомляє російське пропагандистське інформаційне агентство "РИА НОВОСТИ Крым", посилаючись на пресслужбу окупаційного "УФСБ Росії у Республіці Крим та Севастополі".

Чоловік підозрюється у скоєнні публічних закликів до здійснення екстремістської діяльності, скоєних з використанням інформаційно-телекомунікаційної мережі Інтернет, – йдеться у повідомленні ФСБ.

За даними ФСБ, чоловік нібито розмістив "Вконтакті" публікацію із закликами до вбивства "представників правоохоронних органів рф".

Зазначається, що кримчанину загрожує до п'яти років позбавлення волі.

Як повідомляли QIRIM.News, 2 лютого ФСБ заявило про затримання севастопольця, оголосивши підозрюваним у "фінансуванні тероризму".

Нагадаємо, також 2 лютого УФСБ Росії в окупованому Криму, заявило, що затримано жителя Криму за підозрою в участі в діяльності "незаконного збройного формування "Батальйон імені Номана Челебіджихана".

Як повідомляли QIRIM.News, раніше представники ФСБ в окупованому Криму "затримали" кількох людей нібито за те, що вони перебували у чатах проукраїнських груп і писали там коментарі.

Як повідомляли QIRIM.News з псиланням на КримSOS, з 4 березня до кінця 2022 року окупаційні «суди» в Криму розглянули питання про нібито «дискредитацію армії рф» 234 рази.