ФСБ затримала трьох кримськотатарських активістів, яких шукала з учорашнього дня

Новини
Асіф АлієвQHA
28 Березня 2019, 11:05
Асіф АлієвQHA
28 Березня 2019, 11:05

У російському Ростові-на-Дону затримали трьох кримських татар Ремзі Бекірова, Османа Аріфмеметова і Владлена Абдулкадирова, яких з учорашнього дня розшукувала ФСБ РФ.

❗️СРОЧНОЗАДЕРЖАНИЯТолько что следствие сообщило о задержании еще троих крымских татар, активистов, в г....

Опубліковано Крымская солидарность Четвер, 28 березня 2019 р.

Як повідомляє «Кримська солідарність», вчора, 27 березня, в будинках цих людей в анексованому Криму були проведені обшуки, проте їх самих там не було.

Осман Аріфмеметов і Ремзі Бекіров — громадянські журналісти і стримери «Кримської солідарності». А Владлен Абдулкадиров займався організацією передач політв'язням у СІЗО.

Вчора ввечері «Київський райсуд» Сімферополя заарештував до 15 травня 2019 року затриманих під час масових обшуків Тофіка Абдулгазієва, Рустема Сейтхалілова, Якима Бекірова, Сейтвелі Сейтнабдієва, Фархата Базарова, Ерфана Османова і Сейрана Муртаза. Також до виплати штрафу в розмірі 500 рублів був засуджений Еміль Зіядінов, який прийшов підтримати співвітчизників, в чиїх будинках проводилися обшуки. Іншого активіста, Ескендера Мамутова, заарештували на п'ять діб.

Нагадаємо, під час вчорашніх масових обшуків було затримано 20 осіб. Усі вони названі членами організації «Хізб ут-Тахрір», які нібито здійснювали «антиконституційну діяльність, спрямовану на повалення насильницьким шляхом чинної влади».