ФСБ заявила про затримання кримчанина за начебто «участь у збройному батальйоні»

Новини
Ірина Требунських
19 Серпня 2020, 18:14
Ірина Требунських
19 Серпня 2020, 18:14

У ФСБ стверджують, що затримали в незаконно анексованому Росією Криму жителя Кіровського району, якого вони підозрюють у начебто « участі у незаконному збройному формуванні батальйоні імені Номана Челебіджихана».

Про це повідомляє ТАСС.

Російські силовики стверджують, що затриманий сьогодні кримчанин у 2016 році виїхав на материкову частину України, де нібито вступив до лав згаданого батальйону. За їхньою версію, чоловік після цього повернувся до тимчасово окупованого Криму, де «продовжив підтримувати контакти з членами формування і свою діяльність щодо участі в батальйоні». Проти громадянина України порушили кримінальну справу за російським законодавством.

19 серпня співробітники ФСБ Росії за адресами проживання і реєстрації фігуранта провели слідчі дії. Наразі підозрюваний затриманий. Йому загрожує до 15 років позбавлення волі, — йдеться у повідомленні силовиків держави-окупанта.

Пресслужба російської ФСБ навіть виклала відео, де силовики вриваються в домівку кримчанина, копирсаються у його речах та автівці, а потім надягають на нього наручники і вивозять до камери. На відео видно, що чоловік опору силовикам не чинив.

Ім'я та прізвище затриманого поки не повідомляється.

«Кримські новини» повідомляли, що 17 лютого 2020 року ФСБ розмістила інформацію про затримання в анексованому Криму жителя Чорноморського району, підозрюваного «в участі у незаконному збройному формуванні батальйоні імені Номана Челебіджихана». Затриманим російськими силовиками виявився 55-річний житель Чорноморського району Наріман Межмедінов.