Генасамблея ООН є одним з основних майданчиків, де Україна може знайти рішення щодо окупованих Криму і Донбасу – Зеленський

Новини України та світу
Ліна Тимошина
21 Вересня 2021, 11:15
Ліна Тимошина
21 Вересня 2021, 11:15

Генасамблея ООН є одним з основних майданчиків, де Україна зможе висловити протест щодо окупації Криму і частини Донбасу. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час візиту в Нью-Йорк, повідомляє телеканал «Дом».

Очільник держави зазначив, що країна має стати прикладом країни, яка не зраджує своїм інтересам.

«Ми повинні не тільки говорити, а й вимагати відповідних дій. Ми шукаємо рішення Донбасу та Криму на всіх майданчиках, Так, організація ООН – це один з головних майданчиків. І ми не повинні оминати таку можливість», - наголосив Зеленський.

Президент підкреслив, що Україна має максимально ефективно використовувати цей візит для зустрічей з лідерами інших країн.

«У нас буде зустріч із президентом Турецької Республіки. І ми всі знаємо заяву Туреччини про невизнання анексії Криму з боку Російської Федерації та про невизнання виборів до Держдуми РФ через залучення до них жителів окупованих українських територій», - повідомив Зеленський.

Президент країни зазначив також, що для України дуже важливо, що ООН визнала «Кримську платформу».

«Для нас дуже важливо, що ООН визнала "Кримську платформу". Думаю, ми можемо говорити про підтримку України з боку наших партнерів у цей дуже непростий час», - зауважив він.

Президент вважає, що в нинішній ситуації, що склалася у світі, необхідний діалог лідерів країн.

«Тільки через діалог, через прагнення до стабільності можна розв’язати ці проблеми», - підсумував Президент.

Як повідомляли «Кримські новини», Президент Володимир Зеленський прибув з робочим візитом до США для участі у 76-й сесії Генасамблеї ООН.