Глава ДПСУ інспектував роботу пунктів пропуску на адмінкордоні з окупованим Кримом

Новини України та світу
Хельга Полтавка
13 Серпня 2020, 15:30
Хельга Полтавка
13 Серпня 2020, 15:30

Голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко перевірив роботу контрольних пунктів в’їзду-виїзду на адміністративній межі з тимчасово окупованим Кримом. Про це інформує пресслужба МВС у Facebook

Керівник відомства побував у контрольних пунктах в’їзду-виїзду "Каланчак", "Чаплинка" та "Чонгар" та перевірив місця тривалого несення служби на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Дейнеко перевірив ділянку Херсонського прикордонного загону.

Дейнеко разом з керівниками Південного регіонального управління та Херсонського загону перевірив готовність військовослужбовців до виконання завдань за призначенням та умови несення служби під час карантинних заходів.

Дейнеко наголосив, що попри поліпшення умов пропуску осіб на держкордоні, гострим питанням перед прикордонним відомством стоїть і покращення пропускних умов на адмінмежі, і вжиття всіх заходів зі збереження життя і здоров’я військовослужбовців.

Голова Держприкордонслужби перевірив роботу КПВВ на адмінмежі з окупованим КримомДілянку Херсонського прикордонного...

Опубліковано МВС України Четвер, 13 серпня 2020 р.

Нагадаємо, 8 серпня на позачерговому засіданні уряду було прийнято розпорядження № 979-р, яким на термін з 9 по 30 серпня було припинено роботу КПВВ на адмінмежі з анексованим Кримом.