Глава МЗС Естонії застерігає від ескалації через скупчення військ РФ біля України

Новини України та світу
Ліна Тимошина
25 Листопада 2021, 09:17
Фото: DW
Ліна Тимошина
25 Листопада 2021, 09:17

Міністр закордонних справ Естонії Ева-Марія Лійметс в інтерв'ю DW висловила "велике занепокоєння" через нарощування Росією військ уздовж кордону з Україною. Про це повідомляє DW .

Для нас важливо, щоб не було додаткової ескалації воєнного конфлікту, який ми спостерігаємо в Україні вже вісім років, - зазначила Лійметс.

Міністр побоюється, що Кремль може використати стягнуті до кордонів війська для вторгнення в Україну. Захід має продовжувати підтримувати Україну в цій складній ситуації, вважає Лійметс.

Ми маємо продовжувати підтримувати суверенітет, територіальну цілісність та незалежність українців, - сказала Лійметс.

У відповідь на питання DW, чи має Захід гарантувати Україні військову підтримку в разі вторгнення РФ, очільниця МЗС Естонії зауважила, що Україну необхідно підтримувати "різними способами", у тому числі у рамках двосторонніх відносин.

Як повідомляли QIRIM.News, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Естонія в Україні Каймо Кууск в ексклюзивному інтерв'ю Центру журналістських розслідувань високо оцінив ідею Кримської платформи, повідомляє видання. Однак, за словами Посла, потрібні конкретні дії.

Як повідомляли QIRIM.News, Естонія на найвищому рівні взяла участь у саміті Кримської платформи 23 серпня у Києві.