Голова Меджлісу привітав українців з Днем Соборності

Кримські татари
Анвар Деркач
22 Січня 2022, 13:05
Анвар Деркач
22 Січня 2022, 13:05

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров привітав українців з Днем Соборності. Текст привітання розміщено на його сторінці у фейсбук.

В привітанні Чубаров нагадав, що сьогодні українці відзначають День Злуки Української Народної і Західноукраїнської Народної Республіки в умовах загрози повномасштабної війни з Росією.

День Соборності України – свято, яке в умовах сьогодення потребує не стільки урочистостей, скільки мобілізації всіх наших зусиль задля відновлення територіальної цілісності України, порушеної окупацією РФ Криму та частини Донбасу, – говориться в тексті привітання.

Чубаров висловив вдячність всім, хто виборював незалежність України у двадцятому столітті і захищає її від російської агресії тепер.

Голова Меджлісу також висловив підтримку кримським татарам і українцям, які перебувають на окупованому півострові. Він запевнив, що робить все можливе для звільнення Криму.

День Соборності в Україні відзначають 22 січня в річницю проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки 1919 року.