Головне на ранок: в анексованій Ялті, як і в усій Україні, відзначають День прапора, Москва і Київ домовилися про обмін 33 українців на 33 росіян, Україна в ООН закликала Кремль припинити релігійну дискримінацію в Криму і на Донбасі

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
23 Серпня 2019, 10:55
Асіф АлієвQHA
23 Серпня 2019, 10:55

Сьогодні в Україні відзначається День прапора. На Софійській площі у Києві відбулося урочисте підняття державного прапора України, в якому взяв участь президент Володимир Зеленський. Підняття прапора відбувалося у супроводі гімну, виконаного військовим оркестром, і залпів.


В анексованому Криму в місті Ялта невідомі розфарбували у синьо-жовті кольори встановлений біля готелю «Ялта» знак. Про це повідомила активістка з Криму Наталія Лютікова. Вона виставила фотографії з окупованого міста на своїй сторінці у Facebook.


Москва і Київ попередньо домовилися про обмін 33 росіян на 33 громадян України. Про це повідомило джерело російського видання РБК. Український омбудсмен Людмила Денісова вже прибула до Москви, а її російська колега Тетяна Москалькова вилетіла до Києва.


Тимчасовий повірений України при ООН Юрій Вітренко на засіданні Радбезу ООН розповів про переслідування на окупованих Росією українських територіях віруючих усіх конфесій і віросповідань, окрім Московського патріархату. Він також зазначив, що в Криму відібрали у Православної церкви України храм у Сімферополі.