«Групи «Кримської платформи» в інших країнах можуть стати локомотивом пошуку шляхів розв'язання світової кризи», - Чубаров

Новини України та світу
Ліна Тимошина
14 Січня 2022, 14:35
Ліна Тимошина
14 Січня 2022, 14:35

У кожному парламенті мають бути створені депутатські групи підтримки «Кримської платформи». Особливо країн-учасниць Кримської платформи. Про це в коментарі QIRIM.News заявив голова Меджлісу Рефат Чубаров під час візиту до Турецької Республіки в складі української делегації.

За словами голови Меджлісу, ці групи можуть бути ширшими. До них окрім парламентарів, можна залучати провідних авторитетних громадських діячів відповідних держав.

Це потрібно. Ці групи можуть стати одним із локомотивів задля того, щоб прискорити пошук радикальних шляхів розв'язання світової кризи. Причиною цієї кризи стала й російська агресія проти України, захоплення Криму. Треба виходити з цієї кризи. Треба зробити непорушним для всіх країн принцип недоторканості і територіальної цілісності незалежних держав. І для цього, в першу чергу, мають працювати політики в різних країнах, - наголосив Чубаров.

Як повідомляли QIRIM.News, 13 січня українські парламентарі під час робочого візиту до Анкари запропонували своїм турецьким колегам утворити групу «Кримська платформа».

Як писали QIRIM.News, Рефат Чубаров під час візиту до Туреччини в коментарі агентству заявив, що Росія готується до війни й цього вже ніхто не відкидає.

Як  повідомляли QIRIM.News, 11 січня розпочався візит делегації народних депутатів України і голови Меджлісу до Туреччини.