Грузія і Польща не визнають вибори в Криму і на Донбасі

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
21 Вересня 2021, 19:15
Асіф АлієвQHA
21 Вересня 2021, 19:15

Міністерство закордонних справ Грузії засуджує анексію Автономної Республіки Крим та міста Севастополя і не визнає парламентські вибори, організовані там Російською Федерацією 17-19 вересня 2021 року.

Про це йдеться в заяві МЗС кавказької країни.

Зовнішньополітичне відомство зазначає, що проведення російських виборів на українському півострові «є грубе порушенням основоположних норм міжнародного права і законодавства України».

«Міністерство закордонних справ Грузії підтверджує свою тверду підтримку суверенітету і територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах», - наголошується в заяві.

Також про своє невизнання проведення виборів до Держдуми РФ на окупованих Росією територіях України заявила Польща.

Про це йдеться в заяві Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

«МЗС вважає незаконним проведення російських" виборів "на території окупованого Російською Федерацією Кримського півострова. Міністерство також засуджує масову роздачу російських паспортів громадянам України та організацію електронного голосування на території Донбасу », - йдеться в повідомленні МЗС Польщі.

Раніше представник турецького міністерства закордонних справ Танжу Білгіч повідомив, що результати російських виборів до Держдуми, які були проведені на тимчасово окупованій півострові, для Туреччини не мають юридичної сили.

Про своє непрізаніі проведенні російських виборів на окупованих територіях України також заявили США і Великобританія.