ГУР: на залізничній станції «Каланчак» окупанти влаштували димову завісу та підірвали власний потяг

Новини України та світу
Ліна Тимошина
02 Серпня 2022, 14:56
Ліна Тимошина
02 Серпня 2022, 14:56

Окупанти на Херсонщині при розвантаженні ешелону з військовою технікою та боєприпасами підірвали власний потяг. Про це повідомляє пресслужба Головного управління розвідки Міноборони України.

31 липня на залізничну станцію «Каланчак» Херсонської області прибув ешелон з військовою технікою та боєприпасами для окупантів. О 8 годині ранку наступного дня рашисти розпочали розвантаження ешелону. Вочевидь, з метою маскування процесу розвантаження і захисту від ударів HIMARS, окупанти застосували потужні засоби задимлення, - йдеться у повідомленні.

Приблизно об 11:20 в районі проведення робіт пролунав вибух. Точно визначити його природу не вдалось через щільну димову завісу.

Втім, одразу після вибуху ешелон без жодного попередження почав рух в напрямку Криму. Особовий склад противника у паніці розбігся, - зазначили в українській розвідці.

У відомстві припустили, що ймовірно вибух став наслідком необережного поводження з боєприпасами при розвантаженні або пожежі, що виникла як наслідок невмілого використання піротехнічних засобів в ході створення димової завіси.

Також в ГУР повідомили, що у ніч із 29 на 30 липня українські військові влучили по рашистському залізничному ешелону, який прибув на станцію Брилівка.

Ешелон налічував понад 40 вагонів з живою силою, технікою та боєприпасами, - розповіли у відомстві.