ГУР: під путінську мобілізацію потрапляє інтелігенція з центральних регіонів росії

Новини України та світу
Ліна Тимошина
26 Вересня 2022, 14:41
Ліна Тимошина
26 Вересня 2022, 14:41

В результаті російської агресії проти України керівництво країни-агресора вже істотно зменшило чисельність представників своїх малих народів. Про це повідомила пресслужба Головного управління розвідки Міноборони України. Серед вбитих окупантів, трохи менш ніж 40% були представниками неслов’янських етнічних груп.

У п’ятірку регіонів із найбільшою кількістю жертв увійшли Республіки Дагестан і Бурятія, Краснодарський край, Башкортостан і Волгоградська область. Також у цифрах прослідковується непропорційне співвідношення: кількість загиблих солдат із бідних регіонів (де і проживають етнічні спільноти) значно вища, ніж з розвинених, - йдеться у повідомленні.

За оцінками воєнної розвідки України після підписання президентом країни-окупанта указу про мобілізацію, мапа смертності в регіонах значно зміниться. Повістки отримують тисячі представників інтелігенції та приватного бізнесу з центральних регіонів росії та промислових підприємств-гігантів.

Якщо робітничі професії ще забезпечуватимуться відстрочками від призову, то саме російська інтелігенція стане добривом для українського чорнозему, - наголосили в ГУР.

В українській розвідці підкреслили, що остаточно знищивши громадян, які можуть усвідомлювати крах російської державності, кремлівський диктатор сподівається позбутися протестів проти війни та безглуздої загибелі сотень тисяч росіян.