ГУР: У Севастополі офіційно поховали лише мічмана Вахрушева, 27 членів екіпажу крейсера «Москва» Росія відмовляється визнавати загиблими

Новини України та світу
Ліна Тимошина
20 Червня 2022, 10:10
Фото: Телеграм Максима Марченка
Ліна Тимошина
20 Червня 2022, 10:10

Росія відмовляється визнавати загиблими 27 членів екіпажу крейсера “Москва”. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України у Фейсбук.

Чиновники та спецслужби продовжують змушувати родини російських моряків приховувати інформацію про своїх загиблих на “Москві” родичів. 27 членів екіпажу серед яких 19 строковиків дотепер вважаються зниклими безвісти. В Севастополі офіційно поховали лише мічмана Вахрушева.

Командир крейсера капітан першого рангу Купрін, який порушуючи статут одним з перших покинув корабель, пояснює свій вчинок намаганням врятувати саме строковиків. Нібито він отримав такий наказ після вибухів на кораблі, - зазначає ГУР.

Родичів загиблих моряків відмовляються приймати як у командуванні вмф рф та командуванні чорноморського флоту, так і в органах влади та соціального забезпечення. Їх спрямовують до групи психологів, медиків та юристів яка була спеціально створена для приховування інформації про загиблих та зниклих безвісти окупантів-строковиків.

Дізнавшись про бажання родичів оприлюднити інформацію про загиблих у ЗМІ, до них додому та за місцем роботи приходять співробітники фсб та проводять “роз'яснювальну роботу” з погрозами про кримінальну відповідальність за розголошення державної таємниці, - наголосили в українській розвідці.

Соціальна напруга серед родичів росіян, що загинули на крейсері “москва”, продовжує зростати.