«Ходити на концерти людини, яка визнає окупацію Криму, неприйнятно» - нардеп Гончаренко

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
24 Листопада 2021, 16:06
Асіф АлієвQHA
24 Листопада 2021, 16:06

Ходити на концерти людини, яка фактично своїми концертами, діяльністю в окупованому Криму визнає його окупацію неприйнятно.

Про це в коментарі QIRIM.News заявив народний депутат України Олексій Гончаренко, коментуючи запланований на 8 березня 2022 року концерт російського співака, який неодноразово відвідував Крим Михайла Шуфутинського.

При цьому, за словами Гончаренка, певний попит на Шуфутинського можливо обумовлений тим, що люди не знають про його концерти на окупованому півстрові.

«Є люди яким або байдуже, або які не слідкують за подіями. Можливо вони не мають інформації про концерти Шуфутинського в Криму. От чому саме ми маємо проінформувати їх», - сказав він.

Нардеп зазначив, що ті  хто порушує закони і роблять концерти в окупованому Криму, не повіни виступати на материковій Україні. Він наголосив, що найкращій вихід з цієї ситуації була б реакція СБУ, куди він звернувся.

«У нас є перелік артистів, яким заборонено в’їзд до України. Те ті, хто представляє загрозу національної безпеки самі цим артистам в’їзд та концертна діяльність в Україні заборонена», - сказав він.    

Нагадаємо, Гончаренко подав депутатське звернення до Служби Безпеки України щодо запланованого на 8 березня 2022 року у Києві концерту російського співака Михайло Шуфутинського.

Раніше повідомлялося, що у Києві 8 березня 2022 року заплановано концерт російського співака Михайла Шуфутинського, який неодноразово незаконно відвідував окупований Крим, порушуючи українське законодавство.

Як писали QIRIM.News, запланований концерт російського співака викликав обурення та невдоволення українців у соцмережах. У свою чергу Держприкордонсужба України заявила, що таким людям, як Шуфутинський, може бути заборонено в'їзд в Україну.