«І на вихідні, і в будні» — Шмигаль щодо карантину

Новини України та світу
Ігор ЗайцевQHA
02 Грудня 2020, 15:59
Ігор ЗайцевQHA
02 Грудня 2020, 15:59

Сьогодні, 2 грудня, прем’єр Денис Шмигаль заявив, що карантин вихідного дня дав певний результат, у зв'язку із чим продовжувати його не будуть. Натомість по всій країні діятимуть обмеження щодо "помаранчевої зони".

Про це Шмигаль заявив на засіданні уряду.

І на вихідні, і в будні діятимуть карантинні обмеження щодо помаранчевої зони на території цілої країни, — заявив він.

Також Шмигаль висловив подяку усім, хто дотримувався рекомендацій уряду щодо адаптивного карантину.

За словами прем'єра, за попередній тиждень було на шість тисяч випадків захворювання менше прогнозованого і наразі спостерігається вирівнювання відсотку зайнятості ліжок.

Окрім цього, прем'єр наголосив, що голови міст обласного значення та голови обласних державних адміністрацій спільні у позиції щодо повної заборони або часткових обмежень стосовно діяльності святкових ярмарків.

Думка регіонів для нас важлива, тому ми провели опитування щодо оптимальних карантинних заходів серед міських голів та очільників обласних державних адміністрацій, — сказав очільник уряду.

За його словами, майже 90% опитаних міських голів підтримали повну заборону з проведення концертів.

Водночас встановлення новорічної ялинки з низкою обмежень для відвідування підтримують майже 60% представників органів місцевого самоврядування.

Шмигаль підкреслив, що Кабмін напрацьовує найбільш збалансоване рішення стосовно можливого посилення карантинних обмежень, та підкреслив, що уряд повідомить про рішення за сім днів до їхнього запровадження.

«Кримські новини» повідомляли, що міністр культури Олександр Ткаченко заявив про необхідність введення жорстких обмежень на період різдвяних свят.