Інвестиції в аеропорт «Бориспіль», розвиток Укрзалізниці та туризм: Україна поширює співпрацю з ОАЕ

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
15 Вересня 2021, 11:03
Асіф АлієвQHA
15 Вересня 2021, 11:03

Важлива співпраця та залучення інвестицій. Таким був головний лейтмотив зустрічі в Києві делегації ОАЕ .

Як повідомив на своєї сторінці Facebook, нардеп Рустем Умєров, на зустрічі з міністром інфраструктури України Олександром Кубраковим  арабську делегацію очолювала державний міністр продовольчої та водної безпеки ОАЕ Маріям бінт Мохаммед Алмхеірі.

«Разом з нашими еміратськими партнерами обговорювали розвиток Укрзалізниці я та можливу співпрацю з державними перевізниками ОАЕ.  Окрім того, говорили про можливість інвестицій для розвитку міжнародного аеропорту «Бориспіль», як міжнародного хабу», - зазначив він.

За словами нардепа, інший пріоритетний напрямок це розвиток туристичного потенціалу між двома  країнами. Він нагадав, що цього року збільшено кількість прямих авіарейсів із країнами Арабської (Перської) затоки.

«ОАЕ мають великий досвід у розвитку інфраструктури, будівництва та туризму, тому для України важлива співпраця та залучення інвестицій з такими партнерами», - зазначив Умєров.

Раніше відбулася зустріч урядової делегації Об'єднаних Арабських Еміратів з міністром аграрної політики і продовольства України Романом Лещенко.