Історик Абдулаєва збирає кошти на нову книгу з історії Гіраїв

Кримські татари
Анвар Деркач
24 Січня 2022, 21:35
Анвар Деркач
24 Січня 2022, 21:35

Історик Гульнара Абдулаєва оголосила збір коштів на підготовку рукопису та видання книги з історії династії кримських ханів Гіраїв. Про це Абдулаєва сказала QIRIM.News.

Опрацьовано понад 500 джерел, книга наукової публіцистики розрахована на найширшого читача. Важливий посил – популяризувати історію кримських татар, - зазначила авторка в коментарі QIRIM.News.

Вона зазначила, що для підготовки та друку 2000 примірників українською мовою та 500  примірників російською загальним обсягом близько семисот сторінок необхідно зібрати 336 750 гривень. Книга має вийти у київському видавництві «Гамазин» («Зелений пес»).

Книга буде ілюстрованою та міститиме генеалогічне дерево династії Гіраїв.

Абдулаєва обіцяє щотижня в соцмережах виставляти відео з читанням уривків книги, аби читачі склали уявлення про неї до друку. А також інформуватиме про те, як проходить збір коштів.

Жертводавці, які пожертвують від 500 гривень, отримають примірник книги з автографом, а тим, хто виділить 2000 грн і більше, отримає роман Абдулаєвої «Шагин Гирай» або «Крымские татары от этногенеза до государственности».

Гульнара Абдулаєва з- історик, журналіст, працювала в газеті «Авдет» і на кримськотатарському телеканалі ATR. Автор телепрограм та низки книжок, присвячених історії Криму та кримських татар. Після окупації Криму переїхала на материкову частину України.