Кабмін тимчасово припинив роботу КПВВ на адмінмежі з окупованим Кримом

Новини
Ірина Требунських
08 Серпня 2020, 13:03
Ірина Требунських
08 Серпня 2020, 13:03

Сьогодні, 8 серпня, уряд України під час позачергового засідання ухвалив тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Криму та виїзду з неї. Про це повідомив міністр Кабміну Олег Немчінов.

Міністр зазначив, що рішення спрямовано на запобігання поширенню COVID-19 і обумовлено дорученням президента України.

Тимчасово припиниться з 8:00 9 серпня до 8:00 30 серпня робота контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Криму і міста Севастополя та виїзду з неї, — написав Немчінов.

Пропускати через КПВВ на виїзд до території тимчасово окупованого Росією півострова в цей термін будуть українських громадян та членів їх сімей, місце реєстрації проживання яких є Крим, а на виїзд з неї — тих, у кого місце реєстрації розташоване за межами українського півострова.

Також люди, які перетнули адмінкордон, мають погодитися на самоізоляцію з використанням електронного сервісу «Дій вдома».

Через українські КПВВ з окупованого Росією Криму пропускатимуть людей з метою забезпечення захисту національних інтересів або у зв’язку з виконанням міжнародних зобов’язань, представників гуманітарних місій.

Щодо осіб без громадянства та іноземців, то перетин ними адмінкордону погоджується міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

❗Сьогдні відбулося позачергове засідання Кабінету Міністрів України. ✅ Уряд прийняв рішення про тимчасове припинення...

Опубліковано Олегом Немчіновим, Міністром КМУ Субота, 8 серпня 2020 р.

Як повідомляли «Кримські новини», через карантинні обмеження добовий пасажиропотік на адмінкордоні між тимчасово окупованим Кримом і Херсонською областю суттєво зменшився. Наприклад, 6 серпня КПВВ перетнули за добу 1400 людей в обидва напрямки.