Кабмін запровадив «жовті» і «зелені» COVID-паспорти

Новини України та світу
Алла Трапезова
14 Вересня 2021, 13:02
Алла Трапезова
14 Вересня 2021, 13:02

Кабінет міністрів України запровадив «жовті» і «зелені» COVID-паспорти для українців, що містять інформацію про повну або часткову вакцинацію. Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Відзначається, що для всіх щеплених діятимуть привілеї. COVID-сертифікат буде містити інформацію про вакцинацію, негативний результат тестування, чинний 72 години, або одужання. «Жовтий» сертифікат буде містити інформацію про перше щеплення, а «зелений» - про повний курс.

Додатково в нас чітко визначені щотижневі кількості поставок вакцин до кінця цього року. Ми дозволили навіть вибирати, якою вакциною щепитися, чого немає у більшості країн, - підкреслив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Крім того, за наявності у громадян, які перетинають кордон України, «жовтого» або «зеленого» сертифікату про вакцинацію або одужання від COVID-19, вони можуть не проходити самоізоляцію. Це ж стосується і тих, хто прибуває з тимчасово окупованих територій.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на окупованому Кримському півострові за минулу добу зросла захворюваність на коронавірусну інфекцію. На початку тижня зафіксовано 233 нових випадки COVID-19, три людини померло.