Канада надасть Україні оборонну летальну зброю

Новини України та світу
Ліна Тимошина
15 Лютого 2022, 12:08
Ліна Тимошина
15 Лютого 2022, 12:08

Канада надасть Україні безпекову допомогу на суму в понад 6 млн доларів. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час онлайн брифінгу.

Вночі прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо оголосив про рішення надати додаткову безпекову допомогу для України на суму у понад 6 млн доларів. Цього разу включно з оборонною летальною зброєю, - сказав очільник МЗС.


Кулеба розповів, що Україні вдалося стримати Росію від подальшого загострення безпекової ситуації. І цьому сприяє дипломатія.

Нам вдалося з партнерами стримати РФ від будь-якого подальшого загострення. Сьогодні вже середина лютого і ви бачите, що дипломатія продовжує працювати, - наголосив міністр.

Він наголосив, що глобальна географія контактів свідчить про те, що в протистоянні російському шантажу та тиску, Україні вдалося створити глобальну коаліцію партнерів.

Те, що відбувається тут, в Україні, це не лише українська чи європейська проблема. Це навіть більше, ніж євроатлантична проблема. Йдеться, дійсно, про безпеку світу, - підкреслив Кулеба.

Як повідомлялиQIRIM.News, 15 лютого Дмитро Кулеба під час онлайн брифінгу заявив, що Україна повірить у відведення російських військ лише тоді, коли це побачить.

Як писали QIRIM.News, 19 січня міністр закордонних справ Канади Мелані Жолі під час спільної пресконференції з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою заявила, що будь-яке вторгнення Росії в Україну матиме серйозні наслідки, зокрема, потужні скоординовані санкції союзників.