Канада запевнила Україну у підтримці її партнерів «єдиним фронтом»

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
03 Грудня 2021, 11:47
Асіф АлієвQHA
03 Грудня 2021, 11:47

Канада заявила про координацію дій партнерів України для протистояння російській агресії «єдиним фронтом».

Про це заявив прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо під час телефонної розмови із президентом України Володимиром Зеленським.

Трюдо та Зеленський обговорили нарощування російських збройних сил біля кордонів України. Канадський прем'єр заявив про нагальну необхідність деескалації ситуації для Росії та підтвердив незмінну підтримку Канадою суверенітету та територіальної цілісності України.

«Він наголосив, що між партнерами України здійснюється координація, щоб єдиним фронтом протистояти російській провокації», - йдеться у повідомленні пресслужби уряду Канади.

Раніше посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен заявила, що Російська Федерація зазнає величезних втрату разі прямої агресії на Україну, оскільки українські війська зараз набагато сильніші, ніж у 2014 році.

Як повідомлялиQIRIM.News, начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов заявив, що Росія зосередила понад 92 тисячі своїх військових біля кордонів України та готується до атаки наприкінці січня - початку лютого 2022 року.