«Канада засуджує зосередження російських сил на кордоні з Україною та незаконну окупацію Криму», - міністр закордонних справ Канади Жолі

Новини України та світу
Ліна Тимошина
19 Січня 2022, 08:36
Фото: КМУ
Ліна Тимошина
19 Січня 2022, 08:36

Будь-яке вторгнення Росії в Україну матиме серйозні наслідки, зокрема, потужні скоординовані санкції союзників.

Про це заявила міністр закордонних справ Канади Мелані Жолі під час спільної пресконференції з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою.


Очільниця МЗС Канади сказала, що єдиний можливий вихід - Росія повинна розпочати деескалацію і піти на діалог. Жолі зауважила, що ці питання вона підіймала й на інших зустрічах зі своїми колегами.

Ми об’єднані у підтримці України. Будь-яке вторгнення в Україну матиме серйозні наслідки. В тому числі, й дуже серйозні скоординовані санкції союзників, - наголосила Жолі.

Міністр закордонних справ Канади додала, що її країна підтримує територіальну цілісність України та засуджує окупацію Криму Росією.

Канада засуджує зосередження російських сил на кордоні з Україною. Ми засуджуємо спробу анексії та незаконну окупацію Криму, - наголосила Жолі.

Як повідомлялиQIRIM.News, 3 грудня Канада заявила про координацію дій партнерів України для протистояння російській агресії «єдиним фронтом». Про це сказав прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо під час телефонної розмови із президентом України Володимиром Зеленським.

Як повідомляли QIRIM.News, 8 вересня Посольство Канади в Україні засудило затримання першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джеляла і чотирьох кримських татар ФСБ країни-агресора Росії.