Кількість загиблих під час пожежі в одеському коледжі зросла до 10. В Україні оголошено день жалоби

Новини України та світу
Ірина Требунських
09 Грудня 2019, 11:08
День памяти жертв пожара в одесском колледже. Фото: odessa.net.ua
Ірина Требунських
09 Грудня 2019, 11:08

З учорашнього дня пошукова група виявила тіла ще чотирьох загиблих під час пожежі в будівлі Одеського коледжу економіки, права і готельно-ресторанного бізнесу. У лікарні помер один з пожежників-рятувальників. Сьогоднішній день оголошений в Україні днем жалоби за жертвами пожежі.

Головне управління ДСНС України в Одеській області повідомило, що ввечері 7 грудня в одеській лікарні помер командир відділення чергової зміни 6-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Одеській області Сергій Шатохін. Причиною смерті стали травми, отримані Шатохіним під час ліквідації пожежі.

У лавах пожежних-рятувальників працював з 2003 року. Був досвідченим і вивіреним фахівцем своєї справи. У загиблого залишилися троє дітей, наймолодшій з яких — усього вісім років. Вічна пам'ять і повага герою, — написала прес-служба ДСНС.

Тяжка новина для всієї нашої пожежно-рятувальної родини...Сьогодні увечері, від отриманих під час ліквідації пожежі...

Опубліковано ДСНС України Субота, 7 грудня 2019 р.

Управління Національної поліції в Одеській області опублікувало інформацію про знайдені тіла ще чотирьох загиблих під час пожежі. Так, під час проведення пошуково-рятувальної операції вчора ввечері виявили тіла ще двох загиблих, сьогодні вранці — ще двох. Зараз проводять упізнання.

Загалом у результаті постраждало 30 осіб, з яких 9 проходять лікування в лікарнях.

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про оголошення 8 грудня днем жалоби «з метою вшанування пам'яті загиблих у результаті пожежі, яка сталася 4 грудня». У цей день слід приспустити Державний Прапор України на будинках, скасувати розважально-концертні заходи, внести відповідні зміни до програм теле-, і радіопередач.

Як повідомляло QHA media, станом на ранок 7 грудня у результаті пожежі загинули п'ятеро людей, ще десятьох осіб шукають. Упізнали ще одну загиблу — це викладачка навчального закладу Марина Коваль. За результатами вже проведених слідчих дій збираються оголосити про підозру першим двом особам.

Раніше були упізнані дві загиблі на пожежі — студентка Ксенія Бабенко і викладачка вищої математики та інформатики Анна Бортюк. Повідомляється, що Бортюк до останнього виводила студентів з палаючої будівлі.