КМУ: Кулеба узгодив із сенаторами США кроки для стримування російської агресії

Новини України та світу
Ліна Тимошина
18 Січня 2022, 11:13
Ліна Тимошина
18 Січня 2022, 11:13

17 січня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів зустріч із двопартійною делегацією Конгресу США на чолі із сенаторами Робертом Портманом і Джин Шахін та за участі сенаторів Емі Клобучар, Кріса Мерфі, Річарда Блюменталя та Роджера Вікера. Про це повідомляє пресслужба Кабінету міністрів України.

Візит сенаторів до Києва підтверджує, що Україна має потужну двопартійну підтримку США на тлі стягування російських військ до державного кордону та на тимчасово окуповані РФ території нашої держави, - наголосив Кулеба.

В уряді зазначили, що сторони приділили ключову увагу спільним крокам України, США та союзників задля стримування Росії від подальшої агресії та посилення обороноздатності України.

Американські сенатори підтвердили непохитну підтримку народу України у відстоюванні суверенітету та територіальної цілісності, готовність Сполучених Штатів конкретними кроками посилювати безпеку нашої держави.

Кулеба відзначив важливу роль Конгресу США у розширенні підтримки оборонного сектору України. Міністр наголосив, що сильна Україна є найкращим фактором стримування російської агресії.

Як повідомляли QIRIM.News, Німеччина готова стати співлідером в Кримській платформі на напрямі політики невизнання. Про це 17 січня заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час спільною пресконференції з федеральною міністеркою закордонних справ Німеччини Анналеною Бербок за підсумками переговорів.

Як писали QIRIM.News, в ОБСЄ пролунала консолідована міжнародна підтримка України в умовах військового тиску та неправомірних ультиматумів з боку РФ. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба за підсумками засідання Постійної Ради ОБСЄ 13 січня.