Книга, що руйнує пропагандистські міфи РФ. В Києві презентували посібник з історії Криму та кримських татар

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
15 Вересня 2021, 18:06
Асіф АлієвQHA
15 Вересня 2021, 18:06

Навчальний посібник з історії Криму та кримських татар. Так називається книга, презентація якої пройшла сьогодні, 15 вересня в Національної бібліотеки імені Ярослава Мудрого.

Як передають «Кримські новини», пособник виданий трьома мовами: українською, англійською та кримськотатарською.

За задумом организаторів презентації, видання посібнику є унікальної подією, що повністю руйнує російські пропагандистські міфи, які довгі роки насаджувалися Україні.

Презентація відбувалася за участю авторів посібнику, менеджерів проєкту, відомих публічних та політичних діячів. Зокрема на події були присутні: лідер кримськотатарського народу, народний депутат Верховної Ради України Мустафа Джемілєв, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, голова ГО «Кримська родина» Аніфе Куртсеітова, український актор і режисер, директор ДП «Кримський дім» Ахтем Сеітаблаєв, відома кримськотатарська історикиня, співавтор навчального посібника з історії Криму та кримськотатарського народу Гульнара Бекирова,  відомий український історик, співавтор навчального навчального посібника з історії Криму та кримськотатарського народу Андрій Іванець, громадський діяч, співавтор навчального посібника з історії Криму та кримськотатарського народу Юлія Тищенко,  Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Антон Кориневич та засновниця Благодійного фонду «Міжнародна організація соціальної справедливості» Надія Ратке.

Також під час презентації пройшла щорічна благодійна акція на підтримку родин кримських політв'язнів «Рука допомоги». Ця акція була започаткована ініціативною групою, до якої входив і нещодавно незаконно заарештований перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джеляль.

Кошти, які були зібрані з реалізації книжок на кримську і кримськотатарську тематику, сувенірів, кримськотатарських солодощів - будуть направлені  родинам політично переслідуваних активістів на кримському півострові.