Колаборант із Херсонщини розграбував дитячий садок і втік до Криму, - ЦЖР

Новини України та світу
Шевчук Микола
17 Вересня 2023, 13:17
Анатолій Акименко
Шевчук Микола
17 Вересня 2023, 13:17

Колишній «намісник» окупованого села Коробки Каховської громади на Херсонщині Анатолій Акименко втік до Криму і влаштувався на роботу спеціалістом у сфері нерухомості. Перед цим він встиг розграбувати сільський дитсадок, щоб було чимось облаштувати своє нове житло на півострові.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань (ЦЖР).

Повідомляється, що в групі з продажу і оренди житла в тимчасово окупованій Євпаторії з’явилось оголошення  колаборанта Анатолія Акименка. Він називає себе спеціалістом у сфері нерухомості євпаторійського ООО «ДомХит» і пропонує свої послуги «по всій території півострова Крим». Він обіцяє юридичний супровід, спокій при оформленні договорів і бонуси клієнтам. 

ООО «ДомХит» зареєстроване в російському реєстрі юридичних осіб 31 травня 2022 року за адресою: м. Євпаторія, вул. Демишєва, 127А. Гендиректором цього центру нерухомості є Трушков Деніс Юрійович.

Як розповіли ЦЖР мешканці села Коробки, перед своїм переїздом до Криму Анатолій Акименко розграбував місцевий дитсадок.

Він разом зі своїми родичами вантажівками вивозив килими, меблі, навіть тюлі з дитсадка – все, що тільки зміг вивезти. Коли люди спитали, що вони роблять, Акименки відповіли, що їм «нема що вдома в Криму навіть на вікна почепити». Шкода дитсадка. Його лише перед великою війною оновили. А прийшли окупанти – все розграбували і зачинили на замок, – відзначили мешканці села.

Нагадаємо, Акименко встиг «покерувати» селом Коробки майже рік. Разом із ним з російськими окупантами співпрацював його брат Дмитро Богомолов. Вони знімали в селі українську державну символіку, проводили торік «референдум» і возили на продаж нелегальне пальне з Криму.