Колабораційна діяльність: прокуратура АРК підозрює ще двох підприємців з Криму, які співпрацювали з ворогом

Новини України та світу
Ліна Тимошина
01 Лютого 2023, 13:36
Ліна Тимошина
01 Лютого 2023, 13:36

Прокуратура Автономної Республіки Крим і міста Севастополя повідомила про підозри ще двом підприємцям з окупованого Криму, які співпрацювали з РФ.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

Підозрювані, відповідно до російського законодавства, зареєстрували підприємства в окупованому Криму, усвідомлюючи при цьому факт окупації півострова, а також знаючи про заборону здійснювати будь-яку господарську діяльність у співпраці з державою-агресором.

Підприємці уклали контракти з федеральними установами, що фінансуються з держбюджету РФ, йдеться про окупаційну адміністрацію міста Алушти та "відділ МВС Росії по м. Судак".

За умовами договорів один з підозрюваних постачав обладнання системи екстреного зв’язку на суму понад 1,2 млн російських рублів (понад 678 тисяч гривень). Інший - здійснив капітальний ремонт адміністративних будівель окупаційного МВС РФ, отримавши понад 1,5 млн російських рублів з бюджету ворога (понад 839 тисяч гривень), - наголосили у відомстві.

Дії підозрюваних кваліфіковано за фактом колабораційної діяльності (ч. 4 ст. 111-1 КК України). Чоловікам загрожує до п’яти років позбавлення волі.