Колобарант Аблаєв, що зрікся свого народу, розкритикував звільнення Києво-Печерської лаври від УПЦ МП

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
29 Березня 2023, 16:44
Асіф АлієвQHA
29 Березня 2023, 16:44

Колобарант Еміралі Аблаєв, який ще з 2014 року підтримав окупацію Криму росією, заявив, що виїзд керівництва УПЦ МП з Києво-Печерської лаври є "державним рейдерством".

За його словами, це шлях у прірву.

Він вважає, що «такими діями влада віддаляється від Бога та вірян, що неодмінно призведе до незворотних наслідків».

Аблаєв засудив дії української влади.

«Ми, як мусульмани кримської землі, які мають досвід із захопленнями культових об'єктів та споруд, жорстко засуджуємо будь-які дії, спрямовані на образу почуттів віруючих, порушення прав у сфері свободи совісті та віросповідання. Такі провокації щодо релігії, ніколи ні до чого хорошого не приводили й не приведуть, і це українська влада повинна добре зрозуміти та засвоїти істину, що всі ми, рано чи пізно, повертаємося до Всевишнього», — заявив Аблаєв.

Дивно, що Еміралі Аблаєв за 9 років окупації Криму жодного разу не засудив репресії, обшуки, арешти, тортури проти мусульман півострова. Колобарант мовчить і коли російська влада тисне на православних ПЦУ в Криму, відбирає в них храми.

Прикро, що людина, яка називає себе муфтієм Криму та Севастополя та апелює до Всевишнього підтримує країну-окупанта, розв'язаною нею війну.

«Лицеміри та лицемірки подібні один до одного. Вони наказують робити погане, забороняють схвалене і стискають свої руки (скупляться робити пожертвування). Вони забули Аллаха, і Він віддав їх забуттю. Воістину, лицеміри є нечестивцями!» (Священний Коран, 9:67).