Колишнього співробітника СБУ з Криму, який перейшов на службу до ФСБ, судитимуть за держзраду

Новини України та світу
Ліна Тимошина
17 Червня 2022, 11:03
Ліна Тимошина
17 Червня 2022, 11:03

Офісу Генерального прокурора закінчив досудове розслідування та скерував до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням колишнього співробітника Головного управління Служби Безпеки України в Автономній Республіці Крим у державній зраді. Про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора в Телеграм.

У ході досудового розслідування встановлено, що с відділу контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки Головного управління СБУ в Автономній Республіці Крим у порушення військової присяги у 2014 році умисно не виконав розпорядження керівництва СБУ щодо зміни дислокації з АР Крим на м. Київ для подальшого проходження військової служби та виконання своїх службових обов’язків, - йдеться у повідомленні.

Військовослужбовець свідомо прийняв рішення перейти на бік ворога. Він вступив на військову службу до Федеральної служби безпеки РФ з метою вчинення дій на шкоду суверенітету, територіальній цілісності та недоторканості, а також обороноздатності, державній та інформаційній безпеці України.