Команда Теймура Ібрагімова виборола для України 6 золотих медалей на ЧС в Угорщині

Новини України та світу
Алла Трапезова
12 Жовтня 2021, 13:42
Алла Трапезова
12 Жовтня 2021, 13:42

На чемпіонаті світу в Угорщині команда тренера з кікбоксингу і тайського боксу, керівника CK TIGER Теймура Ібрагімова виборола для збірної України 6 золотих медалей і 4 кубка світу.

На змагання в Будапешт з тренером їздили також Вадим Піскун і Давид Багатих. Як розповів тренер, всі свої перемоги він присвячує Україні, українському і кримськотатарському народу, а також всім воїнам АТО, які захищають нашу країну від російської агресії.

Теймур Ібрагімов є учасником бойових дій з 2014 по 2017 роки. Як біженець з окупованого Криму, він із родиною оселився в місті Верхньодніпровську Дніпропетровської області, де і організував свій спортивний клуб.

У мене в клубі в Верхньодніпровську займаються 250 чоловік. Три групи – молодша, середня і старша. У нас навіть не клуб, а сім'я, ми створили сім'ю. 99% дітей ходять в клуб безкоштовно. Воїнам АТО – також безкоштовно, — підкреслив тренер.

За його словами, ще одні змагання цього року, в яких братимуть участь бійці клубу, пройдуть в Полтаві, а далі – Чемпіонат світу в Єгипті.

Нагадаємо, раніше ми писали, що 11 жовтня в Києві зустріли бронзового призера ЧС-2021 Ленура Темірова.