«Комендантський тариф»: окупанти сформували «таксу» на «сухопутному коридорі» в окупований Крим

Новини України та світу
Ліна Тимошина
17 Березня 2023, 10:22
Фото: Асоціація реінтеграції Криму
Ліна Тимошина
17 Березня 2023, 10:22

Незаконні поїздки нелегальним «сухопутним коридором» в окупований Крим, окрім багатокілометрових черг, тепер мають ще й «такси» на «блокпостах» окупантів.

Про це повідомляє Асоціація реінтеграції Криму.

Зазначається, що раніше багаторазово наводилися всілякі «специфічні обставини», які роблять «незабутніми» незаконні поїздки незаконним «сухопутним коридором», що постійно рекламується агресором, в окупований Крим. Це відсутність заправок і зв’язку, а також багатокілометрові «черги».

Втім, до них додалися і «додаткові витрати»: як повідомляли 15 березня конкуруючі угруповання колаборантів, в окупованих районах Донецької та Запорізької областей сформувалася «такса» на «блокпостах» окупантів за «проїзд у комендантську годину», що становить 500 рублів з машини, - йдеться у повідомленні.

Також злочинне «оформлення» незаконних перевізників відбувається «централізованіше і системніше», шляхом продажу «перепусток» від злочинних «адміністрацій», а також через реалізацію незаконних «дозволів на вивіз сільськогосподарської продукції».

Лише в окупованій частині Херсонської області злочинними «адміністраціями» було «відкрито» не менше чотирьох «кас» за подібним «оформленням» незаконних перевізників, в рамках яких колаборанти активно наживаються на злочинному вивезенні зернових до окупованого Криму, а далі в Росію або в треті країни, - зазначили в Асоціації реінтеграції Криму.