Компанію BitGo оштрафували на 98 тисяч доларів за порушення санкцій в Криму

Новини України та світу
Ірина Требунських
31 Грудня 2020, 13:30
Ірина Требунських
31 Грудня 2020, 13:30

Американська компанія BitGo провела 183 операції всупереч санкціям США, зокрема і в тимчасово окупованому Росією Криму. Про це повідомляє департамент міністерства фінансів США з контролю за іноземними активами (OFAC).

Технологічна компанія BitGo базується в Пало-Альто, штат Каліфорнія, спеціалізується на платформах безпеки цифрових активів та пропонує послуги захисту електронних гаманців. Ця компанія обробляла грошові транзакції та надавала інші послуги фізичним та юридичним особам, які підпадають під санкції США.

Порушення зафіксовані в період з 10 березня 2015 року. Особи з українського півострова Крим, Куби, Ірану, Судану та Сирії мали можливість створювати і використовувати електронні гаманці з цифровою валютою на платформі BitGo, а також здійснювати операції з цифровою валютою, — йдеться у повідомлені.

Зазначається, що за порушення санкцій компанія BitGo заплатить 98 830 доларів США.

«Кримські новини» повідомляли, що 26 лютого уряд США продовжив санкції проти Росії до березня 2021 року. В уряді Сполучених Штатів заявили, що продовжать санкційний тиск на Кремль, поки той не поверне Україні окуповані Крим і Донбас.