«Контрнаступ ЗСУ розпочався з удару по нафтобазі окупантів у Севастополі», — політолог Шейтельман

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
04 Травня 2023, 12:05
Асіф АлієвQHA
04 Травня 2023, 12:05

Контрнаступ ЗСУ розпочався з ударів по нафтобазах та пальному окупантів, щоб зупинити їхню логістику.

Таку думку в ефірі "Апостроф TV" висловив політолог Михайло Шейтельман.

"Контрнаступ ЗСУ, зважаючи на все, у певному сенсі почався. Спочатку вдарили по нафтобазі окупантів у Севастополі, залишивши російський флот без соляри і дизеля. Зараз горить нафтобаза на Таманському півострові поблизу так званого "кримського мосту". Деякі партизани у РФ спустили два поїзди. У Брянській області військові БПЛА атакували військовий аеродром", - сказав політолог.

На думку Шейтельмана, нічого дивного у такому розвитку подій немає: днями міністр оборони ФРН припустив, що ЗСУ можуть вдарити по військових об'єктах на території РФ, щоб знизити наступальний потенціал ворога.

Політолог також відзначив зміни у риториці російської пропаганди.

"Їм уже спускають нові методички, ставлять завдання серйозніше оцінювати можливості української армії, більше "реалізму" і менше шапкозакидальних настроїв щодо путінської "спецоперації". Мабуть, у Кремлі зрозуміли, що відверто брехати собі гірше, раз пішли на таке відверте самовикриття", – зазначив він.

На думку Шейтельмана, в цьому є певна перемога України, яка в нинішній ситуації набула стратегічної психологічної переваги над ворогом.

Нагадаємо, з 1 січня 2023 року зафіксовано понад 30 випадків "бавовни" в різних районах окупованого Криму. Про це повідомив керівник Моніторингової групи Інституту Чорноморських стратегічних досліджень і головний редактор BlackSeaNews Андрій Клименко.

Як повідомляли QIRIM.News, 29 квітня в окупованому росіянами Севастополі безпілотник підірвав нафтобазу у бухті Козачій. У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України заявили, що у Севастополі 29 квітня трапилася "бавовна", яка є Божою карою, у тому числі за вбитих цивільних в Умані.

Нагадаємо, у Центрі стратегічних комунікацій заявили, що вибухи в тимчасово окупованому Севастополі показали, що росія не здатна обороняти Крим.