Координатора «Кримської солідарності» Меметова заарештували на 12 діб

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
27 Листопада 2021, 15:28
Асіф АлієвQHA
27 Листопада 2021, 15:28

Координатор «Кримської солідарності» Ділявер Меметов, затриманий 26 листопада, проведе 12 діб в ізоляторі тимчасового тримання за ухвалою кримського «суду».

Про це повідомив його адвокат Рустем Камільов.

За його словами, адміністративна справа Меметова розглядалася 15 хвилин і «суддя» навіть не видалявся до нарадчої кімнати.

«Йому призначено 12 діб адміністративного арешту. У такий спосіб закінчилося це засідання. Ділявера вже забрали, ми передали йому речі відповідно. Ми йому передали звичайний кнопковий телефон для того, щоб зв'язатися зі своїми родичами», — повідомив захисник.

Сьогодні о 10 годині ранку його доправили до «Центрального районного суду» для розгляду адміністративної справи.

Активісту поставили частину 1 статті 20.2.2 КоАП РФ («Порушення організатором громадського заходу встановленого порядку організації чи проведення зборів»). Ділявер Меметов проведе свій адміністративний арешт у Джанкойському ізоляторі тимчасового тримання.

Раніше повідомлялося, що в окупованому Криму біля Кримського гарнізонного військового суду було затримано координатора та журналіста «Кримської солідарності» Ділявера Меметова.

Журналіст "Кримської солідарності" Айдер Кадиров заявив, що затримання координатора "Кримської солідарності" - це цілеспрямований тиск на громадську організацію.