Координаційний центр Меджлісу у Львові передав генератори на фронт

Новини України та світу
Ліна Тимошина
15 Квітня 2022, 14:57
Координаційний центр Меджлісу у Львові
Ліна Тимошина
15 Квітня 2022, 14:57

Координаційний центр Меджлісу у Львові передав генератори на фронт. Їх отримали військовослужбовці зі Збройних сил України та Національної гвардії України. Про це повідомляє центр на своїй сторінці у Фейсбук.

Зокрема, обладнання передали нашим бійцям, які знаходяться у Дніпрі. Разом з цим їх отримали військовослужбовці з Львівщини, які постраждали від російських ворожих ракет, - йдеться у повідомленні.

Тоді окупанти нанесли авіаудари по території Міжнародного центру миротворчості та безпеки. Також генератори передали й у волонтерський штаб у Житомир.

Наша команда підтримує наших військових, а наші захисними тримають для нас небо. Кілька днів тому до нас звернулися бійці й ми передали необхідну кількість генераторів. Це стало можливим завдяки підтримці організації «Mami vdoma», - зазначив керівник Координаційного центру Ельвін Кадиров.

Координаційний центр Меджлісу з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну разом з партнерами продовжує передавати гуманітарну допомогу та необхідне обладнання військовим і тим, хто постраждав від наслідків війни.

На зображенні може бути: 1 особа та на відкритому повітрі
Фото: Координаційний центр Меджлісу у Львові