Координаційний центр Меджлісу у Львові спільно з благодійниками розпочав акцію «Ми поруч з українцями, які постраждали від війни»

Новини України та світу
Ліна Тимошина
18 Квітня 2022, 14:58
Фото: Координаційний центр Меджлісу у Львові
Ліна Тимошина
18 Квітня 2022, 14:58

Координаційний центр Меджлісу у Львові спільно з Hasene та постійним партнером Evkaf Foundation розпочали акцію під назвою «Ми поруч з українцями, які постраждали від війни». Про це повідомляє центр на сторінці у Фейсбук.

У священний для всіх мусульман місяць Рамадан ми готуємо продуктові набори (сир, ковбаса, фініки, горішки, солодощі та напої) вимушеним переселенцям незалежно від нації та віросповідання. Так ми хочемо допомогти та трошки підняти настрій людям смачними подарунками, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що перші продукти харчування вже отримали українці та кримські татари, які через активні бойові дії з боку росії евакуювалися на Західну Україну, а саме Мукачево. Під час акції продуктові набори відправлятимуть людям, які живуть, зокрема, на Львівщині, Вінниччині, Миколаївщині, Дніпропетровщині, Одещині, Харківщині, Київщині та у Хмельницькій області.

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та на відкритому повітрі
Фото: Координаційний центр Меджлісу у Львові

Hasene була створена під гаслом «Рука допомоги для пригнічених та постраждалих», сьогодні рука допомоги цієї організації протягнута українцям, - зазначили в Координаційному центрі Меджлісу.

Через російську агресію тисячі українців та кримських татар опинилися у скрутному становищі.


З перших днів війни ми як волонтерський рух за підтримки Qırım Milliy Varlıq Fondu / Фонд Національного Добробуту Криму та благодійного фонду Evkaf Foundation допомагаємо нашим захисникам територіальної оборони та людям, які, рятуючись від російської агресії, покинули свої будинки, - наголосили у центрі.

Як повідомляли QIRIM.News, Координаційний центр Меджлісу у Львові передав генератори на фронт. Їх отримали військовослужбовці зі Збройних сил України та Національної гвардії України.

Раніше, як писали QIRIM.News, Фонд Національного Добробуту Криму і Координаційний центр Меджлісу у Львові відправили машину для захисників України в Чернігові.