Координаційний центр Меджлісу у Львові відправив тепловізори українським військовим

Новини України та світу
Ліна Тимошина
10 Квітня 2022, 16:06
Скріншот відео
Ліна Тимошина
10 Квітня 2022, 16:06

Координаційний центр Меджлісу у Львові відправив тепловізори підрозділам Національної гвардії України, кільком підрозділам ЗСУ та ГУР Міноборони України. Про це йдеться у повідомленні Центру на сторінці у Фейсбук.

За допомогою приладу нашим військовим буде легше виявити ворога вночі, знищити його та крок за кроком наблизити перемогу над ворогом. Українські військові повідомили, що тепловізори дісталися місця призначення. Підтримуємо нашу Армію! Разом наближаємо перемогу над російським ворогом!, - зазначили у Координаційному центрі Меджлісу.

Ми стрільці Національної гвардії України хочемо висловити подяку Координаційному центру Меджлісу Львова, які нам подарував тепловізор для виконання наших службових обов’язків. Слава Україні! Героям Слава, - сказали військові.

Як повідомляли QIRIM.News, Координаційний центр Меджлісу у Львові передав 20 генераторів військовим у Київській, Херсонській та Дніпропетровській областях.

Як повідомляли QIRIM.News, раніше Координаційний центр Меджлісу у Львові отримав допомогу для подальшої передачі українським бійцям ЗСУ у Миколаєві. 

Як повідомляли QIRIM.News, Координаційний центр Меджлісу у Львові доставив гуманітарну допомогу для фонду "Матері і дитя" міста Рівне.

Як писали QIRIM.News, 13 березня Координаційний центр Меджлісу у Львові відправив до Туреччини 50 людей з України.