Координаційний центр Меджлісу з гуманітарних питань допомагатиме з в'їздом з окупованого Криму на територію третіх країн

Новини України та світу
Ліна Тимошина
26 Вересня 2022, 09:10
Ліна Тимошина
26 Вересня 2022, 09:10

Координаційний центр Меджлісу з гуманітарних питань допомагатиме громадянам України з в'їздом з окупованого Криму на територію третіх країн. Про це повідомивцентр на сторінці у Фейсбук.

У зв'язку з трагічними подіями, що розгортаються у тимчасово окупованому Криму внаслідок незаконної та злочинної мобілізації громадян України – жителів Криму до збройних сил росії та з метою сприяння співгромадянам у розв'язанні питань, пов'язаних із в'їздом на території третіх країн. Меджліс кримськотатарського народу доручив Координаційному центру з гуманітарних питань взяти на себе усю інформаційну та іншу підтримку наших громадян, - йдеться у повідомленні.

Координаторами цього напряму визначили Ельвіна Кадирова та Юсуфа Куркчі. У центрі просять всіх співвітчизників – жителів тимчасово окупованого Криму з питань в'їзду/транзитного проїзду/виїзду громадян через Грузію та Казахстан, а також при виникненні проблем в'їзду та перебування в інших країнах звертатися до Координаційного центру за телефонами: +380508518294 (WhatsApp, Telegram), +380635767740 (WhatsApp, Telegram). А також за електронною поштою: yardimlashma2022@gmail.com; на сторінку: https://www.facebook.com/mejlis.coordination.center/; телеграм-канал: https://t.me/qirim_evacuate

Громадяни України – жителі тимчасово окупованого Криму, які в'їхали на територію Казахстану, за потреби можуть зв'язатися та отримати необхідні консультації у наступних координаторів: місто Астана: Руслан Маштаков, тел. +7 701 812 13 13; місто Алмати: Уріє Курташирова, тел. +7 777 757 80 07; Лілія Алімова, тел. +7 701 789 06 98, - повідомили у Координаційному центру з гуманітарних питань.

Вся наступна інформація, що виходить від Координаційного центру Меджлісу кримськотатарського народу з гуманітарних питань дублюватиметеся у відповідних телеграм каналах та соцмережах.

Крім того, Координаційний центр Меджлісу запускає чат-бот, який допоможе отримати відповіді на актуальні запитання, які виникають в процесі виїзду з окупованого Криму.

Робота чат-бота буде періодично актуалізуватися. @qirim_tahliye_bot , - зазначили у центрі.