Коронавірус в окупованому Криму: 36 нових випадків за добу, смерть медсестри у Севастополі та лікування за непідтвердженим діагнозом

Новини
Ірина Требунських
18 Серпня 2020, 14:19
Ірина Требунських
18 Серпня 2020, 14:19

Минулої доби в тимчасово окупованому Росією Криму виявили 36 нових випадків захворювання на COVID-19, з яких один завезений з Росії. Водночас окупаційне «міністерство охорони здоров’я» лікуватиме людей з непідтвердженим діагнозом поруч з тими, в кого підтверджено COVID-19.

Як заявляє «глава» Криму Сергій Аксьонов, з нововиявлених за добу випадків 21 зафіксовано у людей, які звернулися із симптомами за медичною допомогою, ще дев'ять — серед тих, хто контактував із захворілими особами та шість — «при скринінзі здорового населення».

Всього наразі зареєстровано 1820 випадків нової коронавірусної інфекції. З них 83 привезені з-за кордону, 114 випадків завезені із РФ і виявлені по контакту з ними, — написав Аксьонов на своїй сторінці у Facebook.

При озвученій статистиці захворювання «глава» Криму не враховує мешканців окупованого Севастополя та не називає кількість летальних випадків. «Міністерство охорони здоров’я» Криму заявляє про два летальних випадки від інфекції за останню добу.

В свою чергу «доцент» кафедри біохімії так званого «Кримського федерального університету імені В.Вернадського» Володимир Оберемок зауважив, що нову коронавірусну інфекцію у жителів Криму стали виявляти частіше, а коефіцієнт поширення є «досить високим».

Мінімум в чотири рази збільшилося виявлення. Іноді буває, що приблизно зі ста проб двоє людей хворіють, іноді одна людина зі ста проб. Раніше був один позитивний результат на 400 проб, — розповів Оберемок для «РІА Новини Крим».

Незважаючи на ріст поширення інфекції, Аксьонов запевнив, що на території окупованого Криму всі навчальні заклади працюватимуть у «старому» форматі. «Не буде ніякого закриття з вересня шкіл, бізнесу. Ніяких планів по впровадженню дистанційного навчання немає», — заявив «глава».

Аксьонов додав, що 1 вересня на території окупованого Криму шкільні урочисті лінійки пройдуть «в нормальному форматі».

В Крыму не планируется закрытия учебных заведений и предприятий в связи с эпидобстановкой #Крым #Россия

Опубліковано Сергеєм Аксеновим Вівторок, 18 серпня 2020 р.

Окупаційна «влада» Севастополя водночас повідомляє про шість нових випадків COVID-19 за добу. Зазначається, що всі хворі начебто місцеві жителі. З них три людини отримали позитивний результат тесту після поїздки в інші регіони (можливо, йдеться про Росію), ще троє не виїжджали з окупованого Севастополя.

Один з летальних випадків від коронавірусної інфекції 17 серпня зафіксовано в окупованому Севастополі.

Це жінка 65 років, медсестра міськлікарні №9, працювала в «червоній» зоні, — йдеться у повідомленні.

Всього з початку року в окупованому Росією Севастополі заявляють про 433 людини, які захворіли на COVID-19. «Наразі в стаціонарах перебувають 66 осіб. Одужало 341 людей, 13 — померло», — інформує окупаційна «влада» міста. У режимі обсерваторів тут працюють пансіонати «Ізумруд» і «Сонечко».

Як повідомляє «Кримська правозахисна група», окупаційне «міністерство охорони здоров’я» змінило маршрутизацію пацієнтів українського півострова з діагнозом «негоспітальна пневмонія». Тепер тут лікуватимуть від коронавірусної інфекції навіть без підтвердження діагнозу.

Пацієнти з негоспітальною пневмонією можуть направлятися на госпіталізацію в медорганізації, в яких лікують пацієнтів з коронавірусом, навіть без лабораторно підтвердженого тесту, — йдеться у повідомленні.

В Крыму за минувшие сутки зарегистрировано 36 случаев коронавирусной инфекции. По статистической информации...

Опубліковано Крымская правозащитная группа / Crimean Human Rights Group Вівторок, 18 серпня 2020 р.

Як повідомляли «Кримські новини», в окупованому Криму 10 серпня заявили про антирекорд — 48 нововиявлених випадків COVID-19 за добу.