Коронавірус в окупованому Криму: 546 випадків захворювання, а самоізоляцію для туристів скасували

Новини
Ірина Требунських
15 Червня 2020, 13:44
Ірина Требунських
15 Червня 2020, 13:44

Наразі в анексованому Росією Криму заявляють про 546 випадків коронавірусної інфекції, 87 з яких завезені з Росії. За останню добу на півострові підтвердили сім випадків COVID-19, про що написав «глава» Криму Сергій Аксьонов на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що п’ять нових випадків захворювання виявили під час протиепідемічних заходів, інші два — під час лабораторного скринінгу здорових осіб. «Усі хворі госпіталізовані», — написав окупаційний «глава».

Два з нововиявлених випадків COVID-19 підтверджені в окупованому Севастополі. Один з них — у чоловіка, який повернувся з Іспанії. За інформацією окупаційної міської «влади», на сьогодні в інфекційній лікарні Севастополя перебуває під наглядом 108 осіб, у міській лікарні №9 — 90 осіб. Під наглядом за місцем проживання перебуває 842 людини. У режимі обсерватора працює пансіонат «Ізумруд».

Водночас Аксьонов заявив, що вже з 15 червня на території анексованого півострова відновили роботу курортні заклади.

Картина у нас стабільна, тож вирішили з 15 червня послабити обмежувальні заходи. Дозволили працювати закладам харчування з обслуговуванням в приміщенні, курортним закладам, санаторіям, — сказав він.

Аксьонов додав, що всім туристам не треба більше проходити режим самоізоляції, обсервацію скасовано. Вже з 1 липня в окупованому Криму дозволять готелям та іншими курортним закладам приймати туристів з-за кордону.

С 15 июня в Крыму отменен режим самоизоляции и обязательной обсервации для граждан Российской Федерации #Крым #Россия #коронавирус

Опубліковано Сергеєм Аксеновим Неділя, 14 червня 2020 р.

Окупаційна «влада» в Криму заявляє, що станом на 15 червня коронавірусну інфекцію здолали 185 людей, зафіксовано 17 летальних випадків. У власне окупованому Севастополі всього від початку року на COVID-19 захворіли 187 осіб. З них 152 людини одужали, три людини померли.

Раніше Сергій Аксьонов заявляв, що з 15 червня в окупованому Криму скасують обов’язкову обсервацію для туристів із сусідньої Росії.

Як повідомляло QHA media, російський оператор залізничних перевезень в анексований Росією Крим «Гранд Сервіс Експрес» заявив про продаж квитків з 11 червня на потяги до півострова і підготовку нових напрямків. Збираються з’єднати залізницею окупований Сімферополь з російськими Єкатеринбургом і Кисловодськом, окуповану Євпаторію — із Санкт-Петербургом.