Кориневич: Водопостачання – чи не основна проблема окупантів

Новини України та світу
Анна Артемова
14 Вересня 2021, 14:08
Анна Артемова
14 Вересня 2021, 14:08

Питання водопостачання є однією із основних проблем окупаційної влади Криму. Про це повідомив постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Антон Кориневич під час вебінару для ГО "Медійна ініціатива за права людини".

Нерозв'язане питання водопостачання є чи не основною проблемою для окупаційної влади в Криму. Із цим пов'язане питання постачання європейськими компаніями устаткування і технологій в Крим, яке забезпечує життя окупаційної влади, – зазначив Кориневич.

За його словами, у боротьбі України проти російської агресії, крім санкцій Європейського Союзу, велику роль відіграють також обмеження з боку Сполучених Штатів Америки.

Нас цікавить усе, що пов'язано із санкціями ЄС і США, і санкціями, що чекають на західні компанії, що ухвалили рішення працювати з російською владою у питаннях Криму, - додав Кориневич.

Нагадаємо, в тимчасово окупованому Росією Сімферополі будуть чергові перебої з водопостачанням. Як повідомили на підприємстві «Вода Криму», це триватиме до 20 вересня