«Кожен день зволікання, слабкості, суперечок чи пропозицій «умиротворити» агресора за рахунок жертви – це нові вбиті українці», - Зеленський

Новини України та світу
Ліна Тимошина
27 Травня 2022, 09:15
Фото: пресслужба ОПУ
Ліна Тимошина
27 Травня 2022, 09:15

Катастрофічне розгортання подій все ж таки можна було б зупинити, якби сильні світу цього не загравали з Росією, а реально натиснули заради припинення війни. Про це заявив у відеозверненніПрезидент України Володимир Зеленський.

Ось просто погляньте на ситуацію зараз. Скільки вже тижнів Європейський Союз намагається узгодити шостий пакет санкцій проти Росії. Поки вона отримує від європейців майже по мільярду євро на день за постачання енергоресурсів, - сказав Зеленський.

Він подякував друзям України, які просувають нові санкції. Але зауважив, скільки вже тижнів світ не наважується заблокувати російську банківську систему – усі банки без винятку, щоб позбавити агресора змоги фінансувати не тільки війну проти України, а й політику створення розколів і криз повсюди у світі.

Скільки вже часу ми боремося, щоб Україні надали всю зброю, яка необхідна, щоб змінити характер боїв і почати рухатися швидше й більш упевнено до вигнання окупантів. Усю зброю, включно з MLRS. З тими системами, які реально необхідні, щоб зупинити цю агресію. Ми впевнені, що завдяки нашим зусиллям ми все ж таки будемо почуті, - наголосив глава держави.

Зеленський підкреслив, що тиск на Росію – це буквально питання збереження життів.


І кожен день зволікання, слабкості, різних суперечок чи пропозицій «умиротворити» агресора за рахунок жертви – це нові вбиті українці. І це нові загрози для всіх на нашому континенті, додав Президент.